Kameralne osiedle Willa Ursynów 2 zaprasza na pierwsze Dni Otwarte

We wrześniowy weekend (24-25), w godzinach 10:00-16:00 warto wybrać się na ulicę Sarabandy, w północno-zachodniej części zielonego Ursynowa, między numerami 91 i 93. Tam właśnie Kiljańczyk Development przygotowuje Dni Otwarte swojej najnowszej inwestycji - Willi Ursynów 2, objętej programem MdM na 2017 r.

Dni Otwarte stwarzają okazję, by odkryć walory zacisznego osiedla, zapoznać się bieżącą ofertą dostępnych mieszkań wraz z ich szczegółowymi planami, zwiedzić okolicę, a być może także nawiązać znajomości z przyszłymi sąsiadami.

Na gości czeka działka o powierzchni 12,3192 m2. Na niej powstają 32 mieszkania, usytuowane w 14 budynkach i dwóch bliźniaczych domach. Największe z nich liczy 84,14 m2  powierzchni użytkowej, a najmniejsze 70,52 m2. Największy salon zajmuje 21,66 m2, a najmniejszy - 16,57 m2, największy aneks kuchenny - 5,33 m2, najmniejszy - 4,31 m2, największa łazienka - 7,08 m2, najmniejsza - 4,35 m2. Mówiąc o atrakcjach osiedla, należy wspomnieć o ogródkach, przypisanych do każdego mieszkania. To jeden z elementów sprawiających, że inwestycja łączy cechy mieszkania z walorami domu. Pomieszczenia będą jasne dzięki dużym oknom - łącznie 180. Teren rozświetlą latarnie, po jednej na każdy lokal.

- Pokażemy, co mamy najlepszego, licząc, że zatrzymamy naszych gości na dłużej - na lata - mówi Magdalena Klijańczyk, prezes Kiljańczyk Development. Doradcy odpowiedzą na wszelkie pytania związane z budową oraz charakterystyką osiedla.  

Dni Otwarte Willi Ursynów 2 nie mogłyby się odbyć bez obejrzenia już zrealizowanej, poprzedniej inwestycji - Willi Ursynów przy ul. Kądziołeczki. Postawiono przed nią odpowiedzialne zadanie - wystąpi w roli budowli wzorcowej, aby przekonać zwiedzających, że na jakości prac dewelopera mogą polegać. Polegać też mogą na kierowcach, którzy zawiozą ich w to miejsce.

Na uczestników wydarzenia czekają drobne upominki.

Poznaj największych ogłoszeniodawców UrsynówAZ