Alternatywne sposoby na zgrabną sylwetkę w gabinecie kosmetycznym

W naszym idealnym świecie każda z nas ma wygląd lalki Barbie, ciało mistrzyni zawodów fitness i talię osy, jednak rzeczywistość bywa inna i tyle ile kobiet, tyle problemów z wymarzoną sylwetką. Jak osiągnąć wymarzony efekt bez drastycznej diety i wyciskania siódmych potów? Warto skorzystać, z alternatywnych sposobów na zgrabną sylwetkę dostępnych w gabinecie kosmetycznym.


Dla aktywnych
Kobiety dzielą się na te, które by zobaczyć efekt muszą się poruszać i na te, które wybierają mniej aktywny sposób zrzucania kilogramów.
Aktywne panie nie wyobrażają sobie jędrnego ciała bez ruchu. Dlatego dzisiejszy świat daje im możliwość korzystania z siłowni ? zarówno tych zamkniętych, jak i na otwartych przestrzeniach, a gabinety kosmetyczne bieżnie pod ciśnieniem ? Vacu Well, mocno rozbijające tkankę tłuszczową roll masaże czy stymulujące mięśnie ciała platformy wibracyjne.

Bieżnia ciśnieniowa to zwykła bieżnia obudowana specjalną kapsułą do wysokości bioder. Jest idealna dla tych z Was, które uwielbiają wysiłek fizyczny!
Panujące w kapsule podciśnienie przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej w takich partiach ciała, jak uda, pośladki, brzuch czy talia.

Rollmasaż to prosty, ale niezwykle skuteczny sposób na piękną i szczupłą sylwetkę. Jego działanie opiera się na tradycyjnej chińskiej metodzie masażu rolkowego. Polega na masowaniu całego ciała za pomocą drewnianych, wyprofilowanych rolek, umieszczonych w ruchomym bębnie.

Platforma wibracyjna wprawia mięśnie i ciało w ruch wibracyjny, który ma na celu wzmocnić efekty treningu.
Urządzenie wykonuje za nas sporą część pracy, gdyż to ono wprowadza w drganie nasze mięśnie, dzięki czemu możemy dłużej wytrzymać w danej pozycji, a osobom bardziej zaawansowanym pomaga zwiększać wydajność wykonywania ćwiczeń.

By uzyskać odpowiednie efekty, oprócz ćwiczeń fizycznych ważne jest stosowanie diety, przyjmowanie dużej ilości płynów - najlepiej niegazowanej wody mineralnej lub napojów izotonicznych, specjalnie przeznaczonych dla osób uprawiających sporty.

Na leniwca
Prócz zabiegów typowo wysiłkowych w gabinecie można skorzystać również z zabiegu endermologii, carboxyterapii, bańki chińskiej, masaży wyszczuplających, bandaży detoksykujących czy lipolizy iniekcyjnej.
Klient traci tkankę tłuszczową przy zerowym wysiłku, a całą pracę wykonuje za niego kosmetolog ? idealne rozwiązanie dla tych z was, które nie uznają potu na twarzy.

Lipoliza iniekcyjna -  nieinwazyjny sposób modelowania sylwetki. Zabieg polega na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej likwidację komórek tłuszczowych. Ulegają one rozpuszczeniu, a uwolnione tłuszcze są rozkładane w procesie przemiany materii i wydalane z organizmu.
Lipoliza jest najnowocześniejszą metodą medycyny estetycznej, która pozwala na bezoperacyjną, trwałą i skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Zabiegi te są alternatywą dla bolesnych i obarczonym powikłaniami zabiegów jak odsysanie tłuszczu (liposukcja).

Endermologia - masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Dzięki niej możemy się odchudzić, pozbyć cellulitu i wymodelować sylwetkę.
Zabieg pobudza metabolizm, a organizm szybciej eliminuje toksyny i tłuszcz. Endermologia jest wykorzystywana także w leczeniu bólów mięśniowych, bólów kręgosłupa czy dolegliwości reumatycznych.

Bańka chińska -  jest dobra nie tylko na brzuch i cellulit. Stosuje się ją również w celu likwidacji bólów kręgosłupa czy dolegliwości mięśniowych. Bańki zmniejszają napięcie mięśniowe, które powoduje np. bóle kręgosłupa, a także uciskanie splotów nerwowych i stopniowe powstawanie dolegliwości całego ciała.

Carboxyterapia - rewolucyjna metoda pozwalająca osiągnąć niezwykłe rezultaty terapeutyczne.  ?Cudowny gaz? uważany jest przez znawców medycyny estetycznej za największy przełom, ze względu na wskazania  medyczne i estetyczne, od czasu pojawienia się botoxu!
Polega na wstrzyknięciu czystego CO2, który przenika do tkanek okolicznych min. mięśni i tkanki tłuszczowej. Zwiększa przepływ krwi w tkance tłuszczowej i mięśniowej. W jego obecności hemoglobina uwalnia więcej tlenu i stymuluje naczynia włosowate. Ze względu na  bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa  i nieinwazyjność, zabiegi mogą być przeprowadzone niezależnie od pory roku, nasłonecznienia i temperatury otoczenia.

Bandaże - Czarne Bandaże odpowiadają na wiele problemów skóry, ich działanie może być ukierunkowane na np. drenaż, redukcję cellulitu, poprawę jędrności skóry lub przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej.
Zawarty w nich węgiel aktywny usuwa toksyny z organizmu, pomaga w zapobieganiu wyniszczania wątroby i nerek przez szkodliwe substancje z którymi się zetknęliśmy.
Bandaże nasączono aktywnymi składnikami, które podczas zabiegu uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Bandaże wskazane są szczególnie przy: utracie napięcia i elastyczności skóry, nadwadze, pojawiających się rozstępach, cellulicie oraz w każdym przypadku, gdy chcemy poprawić jakość skóry.

Masaże wyszczuplające ? wspomagają rzeźbienie sylwetki w najbardziej strategicznych dla kobiet obszarach ciała, czyli oddziaływanie na powłoki brzuszne i talię, pośladki, uda, biodra, a także ramiona. Może to być masaż manualny lub przyrządowy.
Masaż ten ma wiele zalet, jedną z nich jest wspomaganie redukcji tkanki tłuszczowej, działanie antycellulitowe, drenujące i modelujące.

http://ursynow.shintai.com.pl/

Poznaj największych ogłoszeniodawców UrsynówAZ