Metamorfozy ślubne na Ursynowie - jeśli nie w Art Hair Studio, to gdzie?

 Karolina, Kasia, Kinga, Paulina poddały się gustownym metamorfozom ślubnym w Art Hair Studio Fryzur na Kabatach

Nie sztuką jest z brzydkiego kaczątka zrobić księżniczkę. Sztuką jest naturalnie piękne Panny Młode (na zdjęciu powyżej od lewej: Karolina, Kasia, Kinga, Paulina) poddać tak gustownym metamorfozom, jakie zobaczysz poniżej w galerii zdjęć.

Ekipa Art Hair Studio radzi: jak dokonać wyboru fryzjera dla Panny Młodej? Czy warto wykonywać fryzurę próbną?

Wybór fryzjera - czym się kierować?

Oczywiście do wykonania upięcia ślubnego nie należy wybierać przypadkowego fryzjera. Najlepiej aby była to osoba sprawdzona lub przynajmniej polecona. Fryzjerstwo jest w pewnym sensie sztuką, w dodatku nie każdy fryzjer, który dobrze strzyże i wykonuje koloryzację równie dobrze upina włosy.

Jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z usług nieznanego fryzjera warto zwrócić uwagę czy ma on indywidualne podejście do klienta. Powinien podczas rozmowy przy pierwszym spotkaniu przeprowadzić "wywiad", zainteresować się: kolorem i fasonem sukni ślubnej, porą roku ślubu, makijażem, biżuterią i kondycją włosów a przede wszystkim oczekiwaniami Panny Młodej.

Nie należy kwestii fryzury ślubnej odkładać na ostatnią chwilę, bowiem do dobrych fryzjerów "ślubnych" klientki umawiają się nawet z półrocznym wyprzedzeniem.

Fryzura ślubna próbna w Art Hair Studio Ursynów

Jest to ważny etap przygotowań, podczas którego możemy poznać fryzjera, jego zaangażowanie i umiejętności. Dowiemy się również czy na pewno w tej fryzurze czujemy się dobrze i czy jest ona odpowiednia. Nie oczekujmy jednak, że będzie ona już idealną fryzurą, ponieważ jest tylko szkicem ostatecznej wersji. Dzięki niej fryzjer ma możliwość zapoznania się z rodzajem włosów oraz ich "plastycznością" (czy są podatne na prostowanie czy na kręcenie).

Próbną fryzurę ślubną wykonuje się najwcześniej miesiąc przed uroczystością. Wcześniej nie ma to sensu, zwłaszcza jeśli przyszła Panna Młoda jest w trakcie zapuszczania włosów.

Wykonanie próbnej fryzury ślubnej trwa zwykle dłużej, niż wykonanie jej ostatecznej wersji, ponieważ podczas prób nieustannie można zwracać uwagę na to co nam się nie podoba, co można zmienić. Na próbną fryzurę ślubną koniecznie należy zabrać ze sobą welonu/woalki/ozdób, które mają być wpięte podczas ślubu.

Art Hair Studio jako jeden z nielicznych salonów proponuje upięcia ślubne. Zgodzą się Państwo, że zdjęcia na tej stronie oraz powyższe rady dowodzą, iż w salonie tym pracują wyjątkowej klasy specjaliści.

Poznaj największych ogłoszeniodawców UrsynówAZ