Nowości w Klinice Urody - wiosna lato 2016

Kolejna zima za nami, a przed nami przygotowania do sezonu letniego. W roku 2016 pragniemy przedstawić Państwu kilka z naszej szerokiej gamy  zabiegów dedykowanych na sezon wiosenno- letni:

Nowość firmy Hildegard Braukmann "Podróż w pianie" to zabieg silnie regenerujący i odżywiający skórę twarzy, szyi i dekoltu. Niecodzienna pianowa maska daje uczucie głębokiej penetracji składników aktywnych zastosowanych w linii gabinetowej. Zabieg zakończony jest niezmiernie przyjemnym masażem, który pozwala dotlenić skórę i ją złagodzić.

Prawdziwa rozkosz dla skóry i zmysłów, która trwa 1,5h i pozwala oderwać się od otaczającej nas rzeczywistości.

Dodatkowe uzupełnienie w postaci pielęgnacji domowej gwarantuje stabilizację efektów zabiegu. Kosmetyki tej niemieckiej firmy oparte są na wyciągach roślinnych i ziołowych, nie zawierają emulgatorów, parabenów oraz silikonu.

FALA UDERZENIOWA firmy ZIMMER to zabieg przeznaczony do likwidacji cellulitu i miejscowego zmniejszania obwodów ciała.

Wykorzystana tutaj została akustyczna fala radialna, która składa się z dwóch różnych elementów: impulsu ciśnienia i stosunkowo niewielkiej składowej rozciągającej. Fala uderzeniowa ściska tkankę i rozbija siatkową strukturę molekuł. Składowa rozciągająca prowadzi do rozpadu pęcherzyków gazu nagromadzonych w strukturach tłuszczowych (kawitacja), które następnie rozprzestrzeniają się i zapewniają destabilizację struktur tłuszczowych.

Zabiegi wykonuje się w serii raz lub dwa razy w tygodniu. Są bezbolesne, a pierwsze efekty są widoczne już dwa dni od pierwszego zabiegu.

ANALIZA SKŁADU CIAŁA METODĄ BIA. Wykorzystywane u nas urządzenie firmy Jawon Medical służy do pomiaru składu ciała: tkanki tłuszczowej, mięśniowej, kostnej oraz zawartości wody w organizmie.

Jest to bezpieczna metoda, która może być stosowana u osób obojga płci, w każdym wieku, w przypadku niemal każdego stanu zdrowia.

Polega na zmierzeniu rodzaju oporu elektrycznego tkanek, przez które puszczony zostaje prąd elektryczny o niewielkim napięciu. Badanie to opiera się na bioimpedanacji elektrycznej - jest to wykorzystanie do pomiaru od 3 do 6 różnych częstotliwości prądu w zakresie 1kHz - 1000 kHz, co pozwala na dokładne spenetrowanie tkanek całego ciała i w efekcie uzyskanie wysokiej dokładności wyników.

Analizę przeprowadza dyplomowany dietetyk, która po badaniu omówi wyniki i przekaże zalecenia dietetyczne.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych nowości! Klinika Urody

Poznaj największych ogłoszeniodawców UrsynówAZ