NutriBullet - witalność i energia każdego dnia!

Często się przeziębiasz mimo, że odżywiasz się prawidłowo? W życiu pełnym pośpiechu często zapominamy o zdrowym odżywianiu. Skutkiem tego jest wzmożone działanie układu trawiennego, który ciężko pracuje nad wydobyciem składników odżywczych ze źle przeżutych produktów. Ich słabe wchłanianie sprawia, że stajemy się coraz bardziej podatni na schorzenia. Dlatego też warto pomyśleć, aby zacząć regularnie dostarczać organizmowi odpowiednią porcję wartościowych składników odżywczych.

Gryzienie, blendowanie czy wyciskanie niestety nie wystarczy, aby wydobyć najlepsze składniki z wnętrz ziaren, łodyg czy skórek warzyw i owoców. Najlepszym i najszybszym sposobem na dotarcie do nich jest ekstrakcja. Gdy owoce, warzywa, orzechy czy ziarna są rozbijane na najlepiej trawione cząstki, przyswajalność zawartych w nich składników odżywczych znacząco wzrasta.

Idealnym urządzeniem do ekstrakcji substancji odżywczych jest Nutribullet – nowość na rynku. Przekształca żywność w Nutriblast – odżywczą bombę witaminową spożywaną
w postaci wartościowych koktajli.

Dzięki nowoczesnej technologii cyklonowej, wysokiej mocy silnika oraz specjalnie zaprojektowanym i opatentowanym sześcioramiennym ostrzom, które obracają się z zawrotną prędkością 20 000 obrotów na minutę, Nutribullet rozbija miąższ, skórki, pestki i łodygi na maleńkie cząsteczki nadające się do wypicia. Tym samym uwalnia ukryte w pożywieniu wartości odżywcze, tj. minerały, enzymy i białka, które następnie organizm łatwo przyswaja i wykorzystuje.

Jak działa NutriBullet

  • Dodaj do pojemnika zielone liście, np. szpinaku.
  • Dodaj taką samą ilość owoców  Sezonowych, np. malin.
  • Następnie coś energetycznego, np. orzechy lub nasiona.
  • Dolej wody, zakręć  go i umieść na podstawie silnika.

Nutribullet w sekundy przekształca zwykłe jedzenie w pyszny odżywczy koktajl Nutriblast – idealny na śniadanie, który możesz pić prosto z kielicha, w którym był przygotowany.  

Dołącz do 40 mln zadowolonych użytkowników na świecie. Nutribullet dostępny jest w sklepie TOP SHOP.

Poznaj największych ogłoszeniodawców UrsynówAZ