Opalanie natryskowe Fake Bake w Shintai Day Spa

 1. Gdzie odbywa się zabieg opalania natryskowego?

Zabieg jest przeprowadzany w specjalnym namiocie.

2. Ile trwa zabieg?

Od ok. 15 do 30 min.

3. Jak długo utrzymuje się opalenizna po zabiegu Fake Bake?

Od 6 do 10 dni. Jednakże jest to sprawa indywidualna. Każda skóra jest inna i każda inaczej reaguje. Ważna jest pielęgnacja opalenizny po zabiegu. Im bardziej nawilżamy skórę, tym dłużej utrzyma się efekt.

4. Czy skóra po opalaniu będzie pomarańczowa?

Nie. Może 10 lat temu owszem, skóra po opalaniu natryskowym mogła mieć barwę pomarańczową, ale dzisiejsza technologa oraz jakość produktów FAKE BAKE są na bardzo wysokim poziomie. Kolor skóry nadal będzie wyglądać naturalnie, poprzez odcień złocisty do ciemnego brązu.

5. Czy powstają zacieki oraz plamy?

Nie. Produkt rozprowadzany jest przy pomocy specjalnego urządzenia, mgiełką, dlatego też opalenizna pozostaje równomierna i nie spływa.

6. Jak powinno się przygotować do zabiegu?

Przed zabiegiem weź prysznic. Po prysznicu, nie nakładaj już nic na skórę. Wykonanie peelingu nie jest potrzebne, ponieważ jest wykonywany przed zabiegiem specjalnym preparatem, który także dobrze odtłuści skórę. Depilację wykonaj dzień przed zabiegiem.

7. Jak powinno się zachowywać po zabiegu opalania natryskowego?

Przede wszystkim załóż luźne ubrania! Jest to bardzo ważne. Panie nie zakładają stanika po to, żeby produkt nie miał możliwości wytarcia się.

Przez minimum 8h nie możesz mieć kontaktu z wodą. Co to oznacza? Nie myj rąk, zębów. Przy jedzeniu i piciu uważaj, żeby się nie poplamić. Nie nakładaj żadnych produktów na skórę.

Dlaczego?

Przy kontakcie z wodą produkt się zmywa. Mogą powstać zacieki.

Po upłynięciu 8h wykonaj prysznic. Najpierw spłukuj się sama wodą. Gdy zmyjesz już nadmiar produktu z ciała, możesz umyć się delikatnym mydłem. Najlepiej używając produktu do higieny intymnej.

Później oczywiście możesz myć się normalnymi produktami. Jednak najbardziej godne polecenia są delikatne, bez żadnych olejków.

8. Co zrobić żeby opalenizna trzymała się jak najdłużej?

  • Unikaj peelingów przez pierwszy tydzień.
  • Używaj balsamów nawilżających! Tylko i wyłącznie.
  • Unikaj produktów tłustych, z olejkami.
  • Unikaj wody z chlorem (powoduje szybsze zniknięcie opalenizny).

Masz więcej pytań? Chcesz poddać się zabiegowi opalania natryskowego Fake Bake? Skontaktuj się z Shintai Day Spa.

Poznaj największych ogłoszeniodawców UrsynówAZ